Witaj na stronie TV CENTRUM

Ogłoszenie

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej "Centrum" Zgierz zaprasza do składania ofert na realizację programu lokalnego w dniach od 18 do 22 sierpnia br. do godz. 14.00 w Biurze Obsługi Klienta STVK Centrum Zgierz, przy ul. Lechonia 2 w Zgierzu. Szczegółowe informacje dostępne są w infotekście oraz w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Lechonia 2.

Serdecznie zapraszamy!
 

Przerwa techniczna

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 30 czerwca - 14 września br. nie będzie emitowany program lokalny z powodu przerwy technicznej związanej z konserwacją urządzeń emisyjnych.
Z najnowszymi informacjami z naszego miasta i powiatu powracamy 18 sierpnia o godz. 18.30. Zapraszamy!

   

Komunikat dla abonentów

Uprzejmie informujemy, że wszyscy nasi Abonenci, u których wystąpiły w czerwcu br. problemy z odbiorem sygnału internetowego otrzymają bonifikatę w postaci 50% kwoty miesięcznego abonamentu za internet. Kwota ta obejmuje zarówno zwrot części miesięcznej kwoty abonamentu, jak i odszkodowanie za przerwę w świadczeniu przez nas usług w rozumieniu art. 105 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243).  Jeżeli dokonali Państwo wpłat za czerwiec, bonifikatę prosimy odliczyć od kwoty abonamentu za lipiec 2014 r.
Za zaistniałe problemy serdecznie przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zdarzały się one w przyszłości.
                          
Zarząd STVK "Centrum" Zgierz
   

Strona 1 z 64

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>